Nasza metodologia

Jak nasi autorzy oceniają i recenzują brokers

At BrokerCheck, rozumiemy, jak ważne jest znalezienie właściwego brokerwiek do Twoich potrzeb. Naszą misją jest, aby proces wyboru broker tak prosto i informacyjnie, jak to tylko możliwe. Robimy to, dostarczając obiektywne recenzje i porównania oparte na naszych własnych testach na żywo, zapewniając naszym użytkownikom bezstronne i wiarygodne informacje. Nasi autorzy to eksperci w tym, co robią, a zawartość naszego serwisu jest tego dowodem.

Proces ewolucji

 • Obiektywność: Nasze oceny są całkowicie niezależne od jakiejkolwiek rekompensaty finansowej brokerwieku, zapewniając, że nasze recenzje i porównania są bezstronne.
 • Zorientowany na użytkownika: Priorytetowo traktujemy najważniejsze kryteria dla naszych użytkowników, takie jak niskie opłaty, surowe przepisy i przyjazne dla użytkownika platformy transakcyjne.
 • Ciągłe doskonalenie: Nieustannie aktualizujemy nasze rekomendacje i udoskonalamy proces oceny, aby zapewnić naszym użytkownikom dostęp do najbardziej aktualnych informacji.
 • Oparte na danych: Dokładnie badamy najważniejsze aspekty każdego z nich brokerwiek.

Główne obszary oceny

 • Opłaty i koszty: Informacje o opłatach zbieramy bezpośrednio od brokers i sprawdź wszystkie opłaty, które mają zastosowanie do każdej klasy aktywów. Odkrywamy ukryte koszty i obliczamy opłaty za kupno pozycji, utrzymanie jej przez tydzień i sprzedaż.
 • Bezpieczeństwo i regulacja: Badamy podstawy prawne brokersprawdź, czy są nadzorowane przez zaufanego regulatora i czy oferują ochronę inwestorów. Opcje wpłat i wypłat: Sprawdzamy koszty, metody i czas potrzebny na wpłatę i wypłatę pieniędzy z broker.
 • Platformy handlowe: Testujemy każdą platformę transakcyjną, koncentrując się na ogólnym doświadczeniu użytkownika, a także na określonych funkcjach, takich jak składanie zamówień, opcje uwierzytelniania i dostosowywanie.
 • Proces otwierania konta: Oceniamy łatwość otwarcia konta, rodzaje dostępnych kont i to, czy wymagany jest minimalny depozyt.
 • Oferta produktów: Oceniamy liczbę rynków, do których zapewniają dostęp oraz produkty, które oferują.
 • Biuro Obsługi Klienta: Osobiście testujemy każdy kanał obsługi klienta, wypróbowując wszystkie dostępne kanały w różnych momentach.
 • Edukacja i zasoby: Oceniamy jakość i strukturę treści edukacyjnych oferowanych przez broker.

Aby zapewnić dokładność naszych informacji, anonimowo otwieramy prawdziwe konta w każdym z nich brokerwiek i zdeponuj prawdziwe pieniądze, aby przetestować swoje usługi w tych kluczowych obszarach. Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć agencję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umożliwić podjęcie decyzji w oparciu o wiedzę.

Znajdź najważniejsze informacje szybko i łatwo

Dzięki naszemu łatwemu w użyciu interfejsowi możesz szybko porównać które broker jest dla Ciebie odpowiedni. Recenzje użytkowników i obszerne informacje zapewniają podjęcie właściwej decyzji bez przeglądania dziesiątek brokers.

Użyj filtrów, aby znaleźć Idealne dopasowanie

Użyj różnych filtrów, takich jak platforma transakcyjna, opcje płatności, typy kont, funkcje handlowe, lokalizacja miejsca, Broker Wpisz, reguluj lub po prostu dostosuj minimalny depozyt. Z łatwością podejmiesz świadomą decyzję.

Znajdź najlepsze broker w tradeoceny r

Nie musisz polegać na nas, aby znaleźć najlepsze broker dla Ciebie. Po prostu sprawdź oceny innych kolegów traders.

Znajdź najlepsze broker w tradeoceny r

Nie musisz polegać na nas, aby znaleźć najlepsze broker dla Ciebie. Po prostu sprawdź oceny innych kolegów traders.

Znajdź najlepsze broker w tradeoceny r

Nie musisz polegać na nas, aby znaleźć najlepsze broker dla Ciebie. Po prostu sprawdź oceny innych kolegów traders.

Zdobądź darmowe sygnały handlowe
Nigdy więcej nie przegap okazji

Zdobądź darmowe sygnały handlowe

Nasze ulubione w skrócie

Wybraliśmy górę brokers, któremu możesz zaufać.
InwestujXTB
4.4 na 5 gwiazdek (11 głosów)
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFDz tym dostawcą.
TradeExness
4.5 na 5 gwiazdek (19 głosów)
BitcoinkryptoAvaTrade
4.4 na 5 gwiazdek (10 głosów)
71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFDz tym dostawcą.

filtry

Domyślnie sortujemy według najwyższej oceny. Jeśli chcesz zobaczyć inne brokers wybierz je z listy rozwijanej lub zawęź wyszukiwanie za pomocą większej liczby filtrów.
- suwak
0 - 100
Czego szukasz?
Brokers
Regulacja
Platforma
Wpłata / Wypłata
Rodzaj konta
Lokalizacja biura
Broker Cechy