Odcisk

Informacje przekazane zgodnie z ust. 5 German Telemedia Act (TMG):

Floriana Fendta
TRADE-REX eK
Am Röhrig, 2
63762 Grossostheim

Kontakt:

Telefon: + 49 (0) 6026 9993599
E-mail: info @brokercheck. Co

Zarejestruj wpis:

Wejście do Handelsregister.
Sąd rejestrowy: Aschaffenburg
Numer rejestracyjny: 5803

FAKTURA VAT:

Numer NIP zgodnie z ust. 27 niemieckiej ustawy o podatku od towarów i usług:
DE313847290

Odpowiedzialny za treść wg. do Sec. 55, para. 2 Niemiecka Federalna Umowa Radiofonii i Telewizji (RstV):

Florian, Fendt
Jestem Ried 7
63762 Grossostheim
Niemcy

Rozwiązywanie sporów

Komisja Europejska zapewnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Proszę znaleźć nasz adres e-mail w impressum / prawnych.

Nie uczestniczymy w internetowych sporach konsumenckich.

Odpowiedzialność za treść

Jako usługodawcy ponosimy odpowiedzialność za własne treści tych stron internetowych zgodnie z ust. 7 ust. 1 Niemieckiej Ustawy o Telemediach (TMG). Jednak według ust. 8 do 10 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG), usługodawcy nie są zobowiązani do stałego monitorowania przesłanych lub przechowywanych informacji ani do wyszukiwania dowodów wskazujących na nielegalne działania.

Zobowiązania prawne do usunięcia informacji lub zablokowania korzystania z informacji pozostają niekwestionowane. W takim przypadku odpowiedzialność jest możliwa tylko w momencie wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Nielegalne treści będą usuwane natychmiast w momencie, gdy o nich dowiemy się.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich. Nie mamy żadnego wpływu na zawartość tych stron, dlatego nie możemy gwarantować za te treści. Za własne treści zawsze odpowiadają dostawcy lub administratorzy powiązanych stron internetowych.

Strony, do których prowadzą linki, zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie zostały wykryte w momencie umieszczania linków. Nie można narzucić stałego monitorowania treści stron, do których prowadzą linki, bez uzasadnionych wskazań, że doszło do naruszenia prawa. Nielegalne linki zostaną usunięte natychmiast w momencie, gdy dowiemy się o nich.

prawo autorskie

Treści i kompilacje publikowane na tych stronach internetowych przez dostawców podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie, a także wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza zakresem prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron internetowych jest dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego.
Komercyjne wykorzystanie naszych treści bez zgody autora jest zabronione.

Prawa autorskie stron trzecich są przestrzegane, o ile treści na tych stronach internetowych nie pochodzą od dostawcy. Wkłady osób trzecich na tej stronie są oznaczone jako takie. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek naruszenia prawa autorskiego, poinformuj nas o tym. Takie treści zostaną natychmiast usunięte.

Co chcesz trade?

Wybraliśmy górę brokers, w zależności od tego, co chcesz trade najbardziej.

Ostatnia aktualizacja: marzec 2023