AkademiaZnajdź mój Broker

Nasz główny zespół i autorzy

Dowiedz się, kto stoi za sukcesem BrokerCheck

At BrokerCheck, mamy zespół doświadczonych i kompetentnych autorów, którzy poświęcają się dostarczaniu obiektywnych i bezstronnych recenzji i porównań różnych brokerS. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak piszemy, możesz sprawdzić naszą Metodologię.

Nasi autorzy są ekspertami w swojej dziedzinie i posiadają dogłębną wiedzę nt brokerwiekowa branża. Przeprowadzają szeroko zakrojone badania i testy na żywo, aby zapewnić, że nasi użytkownicy otrzymują dokładne i aktualne informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym trader, nasi autorzy dążą do tego, aby proces wyboru a broker możliwie proste i pełne informacji.

 • Floriana Fendta

  Jako ambitny inwestor i trader, założył Florian BrokerCheck po studiach ekonomicznych na uniwersytecie. Dzieli się swoją wiedzą i pasją do rynków finansowych.
 • Chrisa Krafa

  Chris jest naszym ekspertem SEO i sprawdza, czym interesują się odwiedzający naszą witrynę, abyśmy mogli codziennie pisać bardzo trafne treści.
 • Andy'ego Zieglera

  Andy jest nie tylko naszym ekspertem od marketingu, ale także naszym mózgiem, jeśli chodzi o wysoce techniczne tematy, takie jak kryptowaluty lub strategie handlowe.
 • Aksel Bauer

  Jeśli porównamy brokers z naszymi filtrami, to dzięki Axelowi, który jak dotąd zarządza naszymi danymi, serwerem i stronami internetowymi bez żadnych incydentów.

filtry

Domyślnie sortujemy według najwyższej oceny. Jeśli chcesz zobaczyć inne brokers wybierz je z listy rozwijanej lub zawęź wyszukiwanie za pomocą większej liczby filtrów.
- suwak
0 - 100
Czego szukasz?
Brokers
Regulacja
Platforma
Wpłata / Wypłata
Rodzaj konta
Lokalizacja biura
Broker Korzyści